dowolna

Nieruchomości Serock - Oferty sprzedaży nieruchomości

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

94 990 zł1 490 m² 63,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

35 km od Bydgoszczy | 9 km od Koronowa | Blisko jeziora i szkoły Na sprzedaż polecamy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1485 m , w kształcie prostokąta, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

3 465 000 zł11 195 m² 309,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż o powierzchni 23812 m2 w Serocku, gmina Serock, powiat legionowski. Uchwała 666/LXIII/2023 symbol mw9 - zabudowa wielorodzinna. Â 31. 1. Dla terenów mw1, mw2, mw3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

973 000 zł208 m² 4 677,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowych domów w spokojnej lokalizacji, zaledwie 30 minut od Warszawy i 7 minut od urokliwego Serocka. Atuty, które pokochasz - Słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Serock,mazowieckie

839 000 zł130 m² 6 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jachranka Dom wśród drzew, blisko Narwi prywatna przestrzeń dla tych, którzy chcą zwolnić Ten dom w Jachrance to propozycja dla osób, które chcą zamienić tempo miasta na świadomy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 270 000 zł280 m² 4 543,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom 279,5 m2 Serock Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu o wysokim standardzie, położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

529 000 zł52 m² 10 169,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament nad Zalewem - Serock, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim, z dostępem do linii brzegowej rzeki Narew. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Serock,mazowieckie

440 000 zł45 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na prestiżowej ulicy w Serocku (ul. Retmańska 47). Budynek był projektowany w kształcie żagla i ma charakter morski. Położony jest nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

761 500 zł136 m² 5 595,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji bez pcc ____bezpośrednie biuro sprzedaży dewelopera Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na przestronnych działkach - wysoki standard! szadki gm. Serock Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

950 000 zł185 m² 5 122,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący W Cichej okolicy Nieruchomość położona 4,5km od Rynku w Serocka, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, szkoła i przedszkole w odległości 1,5km, blisko sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

499 000 zł205 m² 3 903,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Dom na działce 1000m2 Nieruchomość położona w okolicy Serocka, 4,5km od ścisłego centrum miasta, gdzie znajdują się sklepy, punkty usługowe, plaża, kościół, szkoła i przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Serock,mazowieckie

1 990 000 zł275 m² 9 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesna willa z ogrodem jak z katalogu, domowym spa i technologią, która dba o każdy szczegół. Dla tych, którzy szukają spokoju, przestrzeni i bezkompromisowej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Serock,mazowieckie

180 000 zł849 m² 212,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 849 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Serocka. Przedmiotowa nieruchomość oddalona jest o około 900m od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

579 000 zł52 m² 11 130,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

122 000 zł1 534 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Serock gm. Koronowo. Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Traugutta

Serock,mazowieckie

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 900 m - Serock, ul. Traugutta Pod zabudowę jednorodzinną lub usługi nieuciążliwe Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w Serocku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Serock,mazowieckie

499 000 zł46 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowana na 2 piętrze w kamienicy zlokalizowane w Serocku. Atrakcyjna lokalizacja - kamienica mieszcząca się bezpośrednio przy rynku miasta, w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana wydzielona z większej powierzchni co stwarza możliwość jej powiększenia. Regularny prostokąt dłuższy bok około 54 m . Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł123 m² 5 593,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży parterowych domów jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonych w spokojnej i zielonej miejscowości Dębinki, tuż obok Serocka, przy ul. Optymistów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lanciego

Serock,mazowieckie

239 200 zł800 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 - 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słoneczna Polana

Serock,mazowieckie

1 599 000 zł13 253 m² 120,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, kształtna działka wciąż w bardzo rozsądnej cenie z terenem zalesionym do zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej. Ponad 10.300 m2 działki budowlanej i około 2900 m2 terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Retmańska

Serock,mazowieckie

1 990 000 zł103 m² 19 320,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na Narew w Serocku Prezentuję atrakcyjny apartament o powierzchni 103,5 m z dużym, 42-metrowym tarasem, położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Serock

Serock,mazowieckie

289 000 zł30 m² 9 506,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w malowniczo położone w dwupiętrowym budynku, umiejscowione na skarpie w pierwszej linii brzegowej rzeki Narew. Uroku okolicy nadaje także leśne zlokalizowanie. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

279 999 zł924 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zastanawiasz się nad zakupem działki? Ta nieruchomość ma powierzchnię 924 m i znajduje się na spokojnej wsi. Działka ma dostęp do elektryczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

145 000 zł3 330 m² 43,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3330m , z możliwością podziału. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miłosza

Serock,mazowieckie

600 000 zł1 072 m² 560,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze niezabudowaną działkę o statusie: budowalana w mieście Serocku, w niewielkiej odległości od rzeki Narew. Działka położona na wysokiej skarpie, blisko zejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom z 2003 roku o powierzchni 70 m2, składający się: z salonu z kuchnią, dwu sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dużym atutem jest możliwością adaptacji poddasza o,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Serock

Serock,mazowieckie

410 000 zł44 m² 9 410,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,57 m , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2008 roku przy ul. Rynek 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Serock

Serock,mazowieckie

530 000 zł74 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 74 m2 zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w Serocku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej wygody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Serock,mazowieckie

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Serocku w ładnym miejscu (okolica ul. Polnej). Kształt prostokąta o wymiarach 20x45 m, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaokopowa

Serock,mazowieckie

749 000 zł98 m² 7 668,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni i wolności. Nie narzucają jednego scenariusza. Dają wybór. Ten bezczynszowy segment w Serocku jest właśnie takim miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Serock

Serock,mazowieckie

289 000 zł32 m² 9 085,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w malowniczo położonym dwupiętrowym budynku, usytuowanym na skarpie w pierwszej linii brzegowej rzeki Narew. Uroku okolicy dodaje również leśne otoczenie. Tereny rekreacyjne, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Serock

Serock,mazowieckie

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą addom Dom z potencjałem w Stasim Lesie - blisko Zalewu Zegrzyńskiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Stasi Las przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiełuszki

Serock,mazowieckie

495 000 zł63 m² 7 907,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal bezczynszowy w zabudowie szeregowej w Serocku przy ul. ks. J. Popiełuszki. Segment 3 pokojowy o powierzchni 62,60 m z ogródkiem 25 m oraz 2 miejscami postojowymi przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Retmańska

Serock,mazowieckie

430 000 zł44 m² 9 739,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1