dowolna

Działki Serock – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

200 000 zł10 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna położona w miejscowości Nuna. Istnieje możliwość zabudowy. Atrakcyjna działka doskonale usytułowana, cześciowo zalesiona. Media: prąd, wodociąg. Powierzchnia 3.000-9.000m2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł999 m² 240,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 999 m2, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Serocka - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 280 m² 259,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3280 m2, możliwość kupna większej powierzchni - Jachranka, gmina Serock, powiat legionowski Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł1 763 m² 1 060,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości pod warszawą serock zalew zegrzyński Polecamy na sprzedaż unikatową działkę budowlaną, częściowo na skarpie z niezakłóconym widokiem na ujście bugu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

372 000 zł3 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Serocku, o powierzchni 7.640 m2. w cenie 680.000 zł t.j. po 89 zł/m2. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej działki ok. 3.000 m2 i 4.500 m2. wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł8 200 m² 47,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w odległości 2.000 m od centrum Serocka i 500 m od Jeziora Chojno. Powierzchnia działki 8.200 m2 w kształcie prostokąta o szerokości 19.

Szczegóły ogłoszenia

2 641 120 zł16 507 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 16507 m2 położona w miejscowości Serock ,woj. mazowieckie, tuż przy dk 61. Nieruchomość objęta jest mpzp -mn,U1: -tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł710 m² 704,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 710 m2 w Serocku. Nieruchomość objęta mpzp z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media miejskie w drodze - energia,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serock działka budowlana 1100 m2 zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i bliżniacza z możliwością usług. Wysokość zabudowy budynku mieszkalnego do 3 kondygnacji (t.j. do 11 m) w tym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 839 m² 59,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną o powierzchni 1839m2, wymiary 29x58m. W kształcie prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł9 558 m² 99,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9558 m2 - Serock, gmina Serock, powiat legionowski Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 9?558 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

94 990 zł1 490 m² 63,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

35 km od Bydgoszczy | 9 km od Koronowa | Blisko jeziora i szkoły Na sprzedaż polecamy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1485 m , w kształcie prostokąta, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

3 465 000 zł11 195 m² 309,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż o powierzchni 23812 m2 w Serocku, gmina Serock, powiat legionowski. Uchwała 666/LXIII/2023 symbol mw9 - zabudowa wielorodzinna. Â 31. 1. Dla terenów mw1, mw2, mw3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Serock,mazowieckie

180 000 zł849 m² 212,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 849 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Serocka. Przedmiotowa nieruchomość oddalona jest o około 900m od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

122 000 zł1 534 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Serock gm. Koronowo. Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Traugutta

Serock,mazowieckie

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 900 m - Serock, ul. Traugutta Pod zabudowę jednorodzinną lub usługi nieuciążliwe Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w Serocku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana wydzielona z większej powierzchni co stwarza możliwość jej powiększenia. Regularny prostokąt dłuższy bok około 54 m . Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lanciego

Serock,mazowieckie

239 200 zł800 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 - 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słoneczna Polana

Serock,mazowieckie

1 599 000 zł13 253 m² 120,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, kształtna działka wciąż w bardzo rozsądnej cenie z terenem zalesionym do zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej. Ponad 10.300 m2 działki budowlanej i około 2900 m2 terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

279 999 zł924 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zastanawiasz się nad zakupem działki? Ta nieruchomość ma powierzchnię 924 m i znajduje się na spokojnej wsi. Działka ma dostęp do elektryczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

145 000 zł3 330 m² 43,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3330m , z możliwością podziału. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miłosza

Serock,mazowieckie

600 000 zł1 072 m² 560,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze niezabudowaną działkę o statusie: budowalana w mieście Serocku, w niewielkiej odległości od rzeki Narew. Działka położona na wysokiej skarpie, blisko zejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Serock,mazowieckie

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Serocku w ładnym miejscu (okolica ul. Polnej). Kształt prostokąta o wymiarach 20x45 m, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

279 999 zł924 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Serock,mazowieckie

1 490 000 zł3 056 m² 487,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w centrum Serocka. Powierzchnia działki 3000 m2, możliwość zbudowania 12 lokali w zabudowie szeregowej lub galerii handlowej o pow. ok. 2000-2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

94 999 zł1 490 m² 63,76 zł/m²

 

 

 

Serock,mazowieckie

320 000 zł800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną Serock - Borowa Góra przy trasie dk61 o pow. całkowitej 9228m2 już podzieloną na; a = 3000m B = 1000m C = 1138m D = 890m E = 800m F =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

 

 

Serock,mazowieckie

5 114 860 zł21 908 m² 233,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Serocku idealne pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy 26 działek o powierzchni ok. 800 m każda, zlokalizowanych w zachodniej części Serocka. Serock.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warszawska

Serock,mazowieckie

307 000 zł1 000 m² 307 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka pięknych, równych i bardzo kształtnych (25mx40m) działek w Serocku. Działki zostały podzielone po 1000 m2 i zgodnie z miejscowym planem idealnie nadają się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

220 000 zł949 m² 231,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana w miejscowości Łacha ul. Dębowa 10 gm. Serock o pow. 949 m2 z domkiem drewnianym o pow. 60m2. Wymiary działki 19mx50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

1 450 000 zł29 600 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna o pow. 2,96ha k/serocka. Działka zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

180 000 zł856 m² 210,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki w Wierzbicy k. Serocka. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działki o wymiarach 32 x 26,17 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

1 800 000 zł3 075 m² 585 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wspaniałe miejsce pod zabudowę z widokiem , lokalizacja super , bardzo blisko klub żeglarski , działka bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Jadwisin ,służebność drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

89 999 zł1 485 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy marzysz o posiadaniu własnego kawałka ziemi w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1485m2, położoną w sercu Serocka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleksdziałek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, wniewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut odwarszawy. Marzyszo własnymdomu wdogodnej lokalizacji, a może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Serock

Serock,mazowieckie

262 000 zł1 361 m² 192,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka letniskowa tylko 60 m od Narwi blisko zapory. Od strony rzeki graniczy z łąkami pod zarządem Wód Polskich co ułatwia bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 : /paulinowo Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt