dowolna

Działki budowlane Serock - Ogłoszenia sprzedaży działek

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

94 990 zł1 490 m² 63,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

35 km od Bydgoszczy | 9 km od Koronowa | Blisko jeziora i szkoły Na sprzedaż polecamy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1485 m , w kształcie prostokąta, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

3 465 000 zł11 195 m² 309,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż o powierzchni 23812 m2 w Serocku, gmina Serock, powiat legionowski. Uchwała 666/LXIII/2023 symbol mw9 - zabudowa wielorodzinna. Â 31. 1. Dla terenów mw1, mw2, mw3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Serock,mazowieckie

180 000 zł849 m² 212,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 849 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Serocka. Przedmiotowa nieruchomość oddalona jest o około 900m od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

122 000 zł1 534 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Serock gm. Koronowo. Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Traugutta

Serock,mazowieckie

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 900 m - Serock, ul. Traugutta Pod zabudowę jednorodzinną lub usługi nieuciążliwe Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w Serocku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana wydzielona z większej powierzchni co stwarza możliwość jej powiększenia. Regularny prostokąt dłuższy bok około 54 m . Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lanciego

Serock,mazowieckie

239 200 zł800 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 - 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

279 999 zł924 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zastanawiasz się nad zakupem działki? Ta nieruchomość ma powierzchnię 924 m i znajduje się na spokojnej wsi. Działka ma dostęp do elektryczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

145 000 zł3 330 m² 43,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3330m , z możliwością podziału. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miłosza

Serock,mazowieckie

600 000 zł1 072 m² 560,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze niezabudowaną działkę o statusie: budowalana w mieście Serocku, w niewielkiej odległości od rzeki Narew. Działka położona na wysokiej skarpie, blisko zejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Serock,mazowieckie

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Serocku w ładnym miejscu (okolica ul. Polnej). Kształt prostokąta o wymiarach 20x45 m, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

279 999 zł924 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Serock,mazowieckie

1 490 000 zł3 056 m² 487,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w centrum Serocka. Powierzchnia działki 3000 m2, możliwość zbudowania 12 lokali w zabudowie szeregowej lub galerii handlowej o pow. ok. 2000-2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

94 999 zł1 490 m² 63,76 zł/m²

 

 

 

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

 

 

Serock,mazowieckie

5 114 860 zł21 908 m² 233,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Serocku idealne pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy 26 działek o powierzchni ok. 800 m każda, zlokalizowanych w zachodniej części Serocka. Serock.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

220 000 zł949 m² 231,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana w miejscowości Łacha ul. Dębowa 10 gm. Serock o pow. 949 m2 z domkiem drewnianym o pow. 60m2. Wymiary działki 19mx50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

1 450 000 zł29 600 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna o pow. 2,96ha k/serocka. Działka zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

180 000 zł856 m² 210,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki w Wierzbicy k. Serocka. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działki o wymiarach 32 x 26,17 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

1 800 000 zł3 075 m² 585 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wspaniałe miejsce pod zabudowę z widokiem , lokalizacja super , bardzo blisko klub żeglarski , działka bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Jadwisin ,służebność drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

89 999 zł1 485 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy marzysz o posiadaniu własnego kawałka ziemi w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1485m2, położoną w sercu Serocka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleksdziałek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, wniewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut odwarszawy. Marzyszo własnymdomu wdogodnej lokalizacji, a może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 : /paulinowo Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

 

 

Serock,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

 

 

Serock,mazowieckie

3 100 000 zł20 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana dla dewelopera na osiedle domków jednorodzinnych. Szerokość 59,48 Długość 340/332 Na zdjęciu w lewym górnym rogu węzeł do podłączenia prądu. ul. Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ze względu na zmianę planów, pilna sprzedaż działki. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona na obrzeżach Serocka. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fredry

Serock,mazowieckie

480 000 zł924 m² 519,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Śliczna działka budowlana, położona niedaleko hotelu Pan Tadeusz i hotelu Spa Narvil. Działka o wymiarach 17,50 na 52,8. Na działce prąd dociągnięty do działki. Działka dostosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

175 000 zł1 071 m² 163,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną wyjątkową ofertę naszego biura, jaką jest działka budowlana o wielkości 1071 m2. Nieruchomość posiada duży potencjał. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

597 000 zł3 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3000m2 położoną w Serocku pow. Legionowski. Działka prostokątna. Mpzp - zabudowa jednorodzinna, powierzchnia biologicznie czynna 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

185 000 zł830 m² 222,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 830 m2 w Serocku pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym z możliwością prowadzenia działalności usług nieuciążliwych. Budynek można wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

402 720 zł3 358 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Serocku o powierzchni 3358 m . W ofercie również sąsiednia działka o powierzchni 2500 m w cenie 130 zł/m. Dojazd do działek utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sielankowa

Serock,mazowieckie

290 000 zł900 m² 322,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka jest stworzona z myślą o Tobie! Oferujemy prostokątną działkę budowlana o powierzchni ok 900m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Warszawska

Serock,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Serocku, przy ul. Warszawskiej. Działka o powierzchni 1000mkw, o regularnym, prostokątnym kształcie, idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

1 127 000 zł5 858 m² 192,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Potencjał inwestycyjny dla dewelopera. Grunt inwestycyjny o pow. 5 858 mkw. w Serocku, gmina Serock, powiat legionowski. Okolica, to domy jednorodzinne i mini osiedla. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

250 000 zł1 700 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie bezpośrednie. Bez prowizji. Działki w ekologicznym terenie z aktualnymi warunkami zabudowy. Przepięknie zlokalizowane działki w okolicy Serocka, w odległości 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Serock,mazowieckie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładne działki w pięknej i cichej okolicy. Oddalone około 0,6 km od dk 61, a ponad 1 km do dk62 , co łączy spokój i ciszę z arterią komunikacyjną. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Serock,mazowieckie

579 000 zł1 263 m² 458,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna prostokątna działka blisko centrum Serocka. Nieruchomość gruntowa jest o powierzchni mało dostępnej w tej miejscowości, bo aż 1263 mkw Działka jest równa, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

2 900 000 zł30 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel Lokalizacja okolice Serocka pod Warszawą Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę 32 lokali , bliżniacza zabudowa wydane pozwolenie na budowę rozliczenie do uzgodnienia w lokalach lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

195 000 zł987 m² 197,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 987 m2 w miejscowości Dosin gmina Serock pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną do wysokości 11 m do 3 kondygnacji w tym trzecia to poddasze mieszkalne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij