dowolna

Domy z kominkiem Serock - Lista ofert sprzedaży i najmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

770 000 zł131,56 m² 5 852,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Połowa bliźniaka, wysoki standard, dobra lokalizacja, 4 sypialnie, 2 łazienki, gotowy Nieruchomość położona w Serocku w otoczeniu nowej zabudowy, do ścisłego centrum miasta 1,5km - rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł109,70 m² 8 933,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:987 m²

W ofercie sprzedaży funkcjonalny i solidnie wykonany dom jednorodzinny przy ul. Kwitnącej Jabłoni w Serocku, położony w pobliżu centrum miasta oraz terenów rekreacyjnych nad Narwią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł145,36 m² 5 228,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Nowa inwestycja, atrakcyjna lokalizacja blisko mariny, media z sieci, mniej niż 6000pln/m2! Nowoczesne osiedle położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Serocka, zaledwie 600m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł197,09 m² 6 286,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny, niezwykle zadbany dom wolnostojący, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Serock w gminie Legionowo. Dla kogo: dom z racji swojej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 880 000 zł203 m² 9 261,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w najwyższym standardzie i super lokalizacji, 600 m od plaży. Nieruchomość Przemyślany układ pomieszczeń Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł145,36 m² 5 709,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł138 m² 7 963,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący dom w gm. Serock, miejscowość Dosin, ul. Piękna. Wybudowany na suchej i równej działce o powierzchni 943 m2 (nie da się już kupić tak atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł200 m² 14 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Pięknie położony dom na wysokiej skarpie w środku Serocka (do rynku 5-10 minut na piechotę). Panoramiczny widok na Jezioro Zegrzyńskie. Tego typu nieruchomości są bardzo poszukiwane na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł120 m² 14 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Świetnie położony dom, w centrum miasta a jednocześnie na końcu cichej uliczki tuż nad wodami zbiegu rzek Narwi i Bugu. Przedstawiam Państwu dom do remontu położony w nie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł275 m² 2 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom Z dużym potencjałem inwestycyjnym serock 275 m idealny pod flip Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł171 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący idealny dla rodziny znajdujący się w Serocku. Atuty nieruchomości: > klimatyzacja w salonie i sypialniach > kominek > zewnętrzne rolety okienne > centralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł132,78 m² 6 017,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny bliźniak, duże przeszklenia, sąsiedztwo lasu. Doskonała lokalizacja 3,5km od ścisłego centrum miasta, w sąsiedztwie tereny leśne i nowa zabudowa, w pobliżu jeziorko, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł146,60 m² 5 934,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nietuzinkowa oferta, nowoczesna architektura, garaż 29m2, wysoki salon, działka 800m2 Lokalizacja w cichej części Serocka, pojedynczy budynek, nie osiedle, 200m od lasu. Do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł275 m² 2 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł101,12 m² 6 912,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Komfort, przestrzeń i bliskość natury zamieszkaj z widokiem na Zalewem Zegrzyński! ? Zamieszkaj w sercu Serocka komfort, natura i nowoczesna architektura ? ? Lokalizacja Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł245 m² 5 918,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Serocku przy ul.Spokojnej. Przestronny i wygodny - 4 duże sypialnie, salon z jadalnią 48m2, kuchnia, 3 łazienki. Zadbany - wykończony w 2015-2018. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł145,36 m² 5 503,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł163,05 m² 8 708,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nowy I parterowy I gotowy do zamieszkania I wolnostojący I komfortowy I rok budowy 2024 I 3 sypialnie I 2 łazienki I 3 tarasy I garaż I działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł120 m² 14 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

973 000 zł208 m² 4 677,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowych domów w spokojnej lokalizacji, zaledwie 30 minut od Warszawy i 7 minut od urokliwego Serocka. Atuty, które pokochasz - Słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Serock,mazowieckie

839 000 zł130 m² 6 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jachranka Dom wśród drzew, blisko Narwi prywatna przestrzeń dla tych, którzy chcą zwolnić Ten dom w Jachrance to propozycja dla osób, które chcą zamienić tempo miasta na świadomy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 270 000 zł280 m² 4 543,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom 279,5 m2 Serock Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu o wysokim standardzie, położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

761 500 zł136 m² 5 595,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji bez pcc ____bezpośrednie biuro sprzedaży dewelopera Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na przestronnych działkach - wysoki standard! szadki gm. Serock Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

499 000 zł205 m² 3 903,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Dom na działce 1000m2 Nieruchomość położona w okolicy Serocka, 4,5km od ścisłego centrum miasta, gdzie znajdują się sklepy, punkty usługowe, plaża, kościół, szkoła i przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Serock,mazowieckie

1 990 000 zł275 m² 9 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesna willa z ogrodem jak z katalogu, domowym spa i technologią, która dba o każdy szczegół. Dla tych, którzy szukają spokoju, przestrzeni i bezkompromisowej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

799 000 zł171 m² 4 679,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gotowy Ceny domów od 799tys do 749tys w zależności od konfiguracji. Dom w miejscowości Karolino. Rolety sterowane z pilota zewnętrzne antywłamaniowe plus okablowanie do kamer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

2 290 000 zł196 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości z własną linią brzegową jeziora, prywatną plażą oraz pomostem, położonej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybaki

Serock,mazowieckie

4 500 000 zł350 m² 12 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Dom położony jest w malowniczej okolicy z bezpośrednim widokiem na Jezioro Zegrzyńskie. Wyobraź sobie spokojne jezioro otoczone bujną zielenią, gdzie woda mieni się różnymi odcieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Serock,mazowieckie

1 990 000 zł275 m² 7 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielna

Serock,mazowieckie

1 290 000 zł197 m² 6 545,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 399 000 zł139 m² 10 097,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne i luksusowy dom parterowy w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwość zamieszkania od zaraz nieruchomość Na powierzchni 140,92 m tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

1 430 000 zł141 m² 10 147,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Serock

Serock,mazowieckie

849 000 zł103 m² 8 218,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu komfortowo urządzony, przytulny segment z ogrodem i zadaszonym tarasem w miejscowości Serock nad Zalewem Zegrzyńskim. Tutaj żyje się lepiej, niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nasielska

Serock,mazowieckie

1 450 000 zł285 m² 5 088,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Digital Broker prezentuje przestronny dom po generalnym remoncie w Serocku. Sprosta on oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Lokalizacja gwarantuje ciszę, spokój, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

930 000 zł145 m² 6 423,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Obejrzyj nieruchomości bez wychodzenia z domu. Pod zdjęciami znajdziesz przycisk Spacer wirtualny, gdzie będziesz mógł zobaczyć cały dom online. WT Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nasielska

Serock,mazowieckie

1 385 000 zł284 m² 4 876,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 250 000 zł177 m² 7 075,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować uroczy dom z ogródkiem położony w Wierzbicy- malowniczych okolicach Jeziora Zegrzyńskiego. Cały dom jest utrzymany w eleganckim stylu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedane Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom wolnostojący, położony w spokojnej części Serocka, w powiecie legionowskim, wybudowany w 2011. roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

998 000 zł218 m² 4 577,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Serocku, położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta oraz rzeki Narew. Serock to malownicze miejsce pełne atrakcji! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

850 000 zł168 m² 5 062,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

* okazyjna cena! * Zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 167,9m2, położony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 640m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atuty nieruchomości: _____ Nowy Dom 130m | Cicha i Spokojna Okolica | Sąsiedztwo Nowych Domów Jednorodzinnych | Działka 800 m2 | Przestronne Wnętrze | Kuchnia Otwarta na Salon | Pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij