dowolna

Domy z garażem Serock - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

499 000 zł205 m² 3 903,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Dom na działce 1000m2 Nieruchomość położona w okolicy Serocka, 4,5km od ścisłego centrum miasta, gdzie znajdują się sklepy, punkty usługowe, plaża, kościół, szkoła i przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Serock,mazowieckie

1 990 000 zł275 m² 9 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesna willa z ogrodem jak z katalogu, domowym spa i technologią, która dba o każdy szczegół. Dla tych, którzy szukają spokoju, przestrzeni i bezkompromisowej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł123 m² 5 593,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży parterowych domów jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonych w spokojnej i zielonej miejscowości Dębinki, tuż obok Serocka, przy ul. Optymistów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom z 2003 roku o powierzchni 70 m2, składający się: z salonu z kuchnią, dwu sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dużym atutem jest możliwością adaptacji poddasza o,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Serock

Serock,mazowieckie

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą addom Dom z potencjałem w Stasim Lesie - blisko Zalewu Zegrzyńskiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Stasi Las przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł180 m² 4 823,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, parterowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w cieszyniankach 12ge'. Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Pułtuska

Serock,mazowieckie

2 800 000 zł660 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Rezydencja z basenem nad Jeziorem Zegrzyńskim. 5 minut spacerem od plaży. Przepiękna rezydencja nad jeziorem Zegrzyńskim z wieloma możliwościami inwestorskimi. Dom ma ciekawą bryłę, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Serock,mazowieckie

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Serocku 180 m, działka 800 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

2 399 000 zł245 m² 9 791,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa Cena! 2 399 000. Bezpośrednio Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem według projektu Hiacynt 1 z Extradom odbicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 199 000 zł360 m² 3 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję deweloperską z rozpoczętą budową dwóch przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych w malowniczej, cichej okolicy tuż nad brzegiem rzeki Narwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Serock,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:987 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Serocku 200 m | działka 987 m | stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż przestronny, parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

799 000 zł171 m² 4 679,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gotowy Ceny domów od 799tys do 749tys w zależności od konfiguracji. Dom w miejscowości Karolino. Rolety sterowane z pilota zewnętrzne antywłamaniowe plus okablowanie do kamer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

2 290 000 zł196 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości z własną linią brzegową jeziora, prywatną plażą oraz pomostem, położonej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł199 m² 4 371,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, parterowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w lilakach 8 G' Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł202 m² 4 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Serocku 202,5 m, działka 800 m Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 202,5 m, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybaki

Serock,mazowieckie

4 500 000 zł350 m² 12 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Dom położony jest w malowniczej okolicy z bezpośrednim widokiem na Jezioro Zegrzyńskie. Wyobraź sobie spokojne jezioro otoczone bujną zielenią, gdzie woda mieni się różnymi odcieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Serock,mazowieckie

870 000 zł202 m² 4 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Serock,mazowieckie

1 990 000 zł275 m² 7 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

2 200 000 zł149 m² 14 765,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z radością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego w Serocku, idealnego dla wymagających rodzin ceniących nowoczesny design i komfortowe warunki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielna

Serock,mazowieckie

1 290 000 zł197 m² 6 545,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny, niezwykle zadbany dom wolnostojący, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Serock w gminie Legionowo. Dla kogo: dom z racji swojej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 399 000 zł139 m² 10 097,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne i luksusowy dom parterowy w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwość zamieszkania od zaraz nieruchomość Na powierzchni 140,92 m tego.