dowolna

Domy przy rzece Serock - Lista ofert sprzedaży domów nad rzeką

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielna

Serock,mazowieckie

1 290 000 zł197 m² 6 545,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny, niezwykle zadbany dom wolnostojący, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Serock w gminie Legionowo. Dla kogo: dom z racji swojej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Serock,mazowieckie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:817 m²

Na sprzedaż przestronny dom w urokliwej zielonej okolicy, w sąsiedztwie rzeki Narwi, zlokalizowany przy ulicy Warszawskiej w Serocku. Dla kogo: nieruchomość idealna dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Serock

Serock,mazowieckie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m , w przystępnej cenie 1 100 000 pln, co daje 7 812 pln za m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Serock,mazowieckie

870 000 zł206 m² 4 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wygodny dom wolnostojący w Serocku 206 m, działka 800 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 206 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

990 000 zł226 m² 4 380,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny położony w Serocku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 226 m usytuowany jest w zamkniętej lokalizacji. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

735 000 zł107 m² 6 869,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

1 430 000 zł141 m² 10 147,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne i luksusowy dom parterowy w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwość zamieszkania od zaraz nieruchomość Na powierzchni 140,92 m tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł207 m² 4 212,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, piętrowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w aurorach'. Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Serock,mazowieckie

849 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Gotowy do wprowadzenia segment w kameralnej części Serocka. Nieruchomość z 2021r, wykończona pod klucz, przez większość czasu była niezamieszkana, aktualnie czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

745 000 zł107 m² 6 962,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł228 m² 3 807,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, piętrowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w zdrojówkach' Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

930 000 zł145 m² 6 423,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Obejrzyj nieruchomości bez wychodzenia z domu. Pod zdjęciami znajdziesz przycisk Spacer wirtualny, gdzie będziesz mógł zobaczyć cały dom online. WT Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 050 000 zł226 m² 4 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Serock,mazowieckie

1 590 000 zł2 800 m² 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję deweloperską z rozpoczętą budową dwóch przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych w malowniczej, cichej okolicy tuż nad brzegiem rzeki Narwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

695 000 zł108 m² 6 435,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w Woli Smolanej nieopodal Serocka i Zalewu Zegrzyńskiego. Z ogrzewaniem podłogowym i kompletną instalacją z pompą ciepła wysokiej klasy. Znakomita lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedane Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom wolnostojący, położony w spokojnej części Serocka, w powiecie legionowskim, wybudowany w 2011. roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

998 000 zł218 m² 4 577,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Serocku, położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta oraz rzeki Narew. Serock to malownicze miejsce pełne atrakcji! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

690 000 zł147 m² 4 698 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu, na obrzeżach Serocka. Idealne dla osób tęskniących za naturą: w pobliżu Rezerwat Przyrody Jadwisin i rzeka Narew. Wygodny dom mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

2 485 000 zł255 m² 9 745,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Nowoczesny dom nad Zalewem Zegrzyńskim. Energooszczędny, z podgrzewanym basenem i sauną. Usytuowany na działce o powierzchni 1060m. Dom powstał na podstawie indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 450 000 zł165 m² 8 798,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu ze słonecznym ogrodem z dala od zgiełku, blisko do wody, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo wygodny dom, urządzony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Meble pochodzą min. z Indii oraz Prowansji. Glazura i terakota z Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Serock,mazowieckie

2 650 000 zł288 m² 9 185,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Mam przyjemność przedstawić znajdujący się w Serocku dom na sprzedaż z podgrzewanym basenem zewnętrznym. Nieruchomość o modernistycznej bryle liczy 288,5 m2 powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

765 000 zł127 m² 6 023,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękne okolice Serocka, zalew Zegrzyński i rzeka Narew. Kolejka skm z Zegrza jedzie do Warszawy Gdańskiej 34 minuty. Przedmiotem oferty jest dom rodzinny. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Serock,mazowieckie

2 750 000 zł288 m² 9 532,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norwida

Serock,mazowieckie

620 000 zł175 m² 3 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Budynki oddane - ostatni, środkowy prawy dostępny. Na początek - jakie są najważniejsze atuty domów przy Norwida? Standard w którym znajdziemy: 1. Rekuperację. 2. Podwójne ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Serock,mazowieckie

3 000 000 zł288 m² 10 398,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kwiatowa

Serock,mazowieckie

510 000 zł200 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Świetnie zlokalizowany dom w zabudowie szeregowej w Serocku przy ul. Kwiatowej, w centrum miasta. Powierzchnia budynku ok. 200m2 (powierzchnie: 134m2 mieszkalna, ok.70m2 piwnica). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

1 300 000 zł195 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Okazjia! -200 000 zł. ZA gotowy dom pod klucz Bezpośrednio od dewelopera. Opis osiedla: pangea to kameralne osiedle ekskluzywnych bliźniaków, zaprojektowanych zgodnie ze współczesnymi wymaganiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

790 000 zł214 m² 3 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego na granicy Serocka i Wierzbicy. Dom znajduje się bardzo blisko centrum Serocka. Lokalizacja umożliwia komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Serock,mazowieckie

459 000 zł140 m² 3 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowe osiedle domów jednorodzinnych w Woli Smolanej nieopodal Serocka. Domy Z pompą ciepła wysokiej klasy wraz z osprzętem i montażem. Cena z pompą ciepła z kompletną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakroczymska

Serock,mazowieckie

559 000 zł140 m² 3 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferujemy Państwu na budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w gminie Serock w miejscowości Ludwinowo Zegrzyńskie, położony w cichej, zielonej okolicy Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 250 000 zł172 m² 7 288,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący z podwójnym garażem w bryle budynku o łącznej powierzchni 170 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście Serock, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Serock,mazowieckie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Uwaga! Możliwość zaadoptowania poddasza o powierzchni 100m2 po podłodze! Nowe osiedle domów jednorodzinnych w Woli Smolanej nieopodal Serocka i Zalewu Zegrzyńskiego. Cena domu zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czeska

Serock,mazowieckie

695 000 zł260 m² 2 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom o powierzchni całkowitej 240 m2, posadowiony na działce 900 m2. Piękny całoroczny dom blisko Warszawy przy Serocku. Położony około 50-70 metrów od rzeki Narew w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

549 000 zł134 m² 4 097,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom typu Stodoła nad Bugiem blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Do zamieszkania. Do Warszawy około 34 km. Do centrum Warszawy góra 44km. Bardzo ładny nowy dom w niezwykle urokliwym miejscu we.